تبلیغات
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی - انواع سیستم های سرمایشی شامل چیلر، مینی چیلر، کولر گازی
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی
کیفیت دستگاه اولویت اول اندیشه سبز است

 

 

انواع چیلر برقی و چیلر گازی و کولز گازی صنعتی منتاژ شده توسط ماشین سازی برادران اسکندری

 دو نوع سیستم برودتی برای سرمایش محیطی و در ماشین سازی براردان اسکندری تولید و عرضه می گردد.
الف ) انواع چیلر تراکمی و مینی چیلر
ب) کولر گازی صنعتی
الف: ماشین سازی برادران اسکندری منتاژ کننده انواع چیلر های تراکمی در ظرفیت های مختلف با کمپرسورهای dwm  و بیدزر ساخت آلمان  با انواع کندانسور های آبی و هوای برای کاربری های مختلف از جملهکارخانه های پرورش قارچ و کارخانه های پلاستیک سازی و انواع چیلر های ساختمانی جهت تهویه مطبوع و سرمایش و مصارف صنعتی می باشد . تمامی چیلر ها با اصول مهندسی و به صورت مرحله ای بوده و عامل صرفه جوی در مصرف انرژی از مهم ترین مسائل مد نظر در طراحی سیستم های این نوع چیلر ها می باشد .
همچنین این شرکت علاوه برمنتاژ چیلر های تراکمی با کمپرسور های سیمی هرماتیک(کاملا قابل تعمیر)  عرضه کننده انوع چیلر های تراکمی گاز سوز با مارک LG کشور کره نیز می باشد. این نوع چیلر امکان کار کرد با برق تک فاز را دارا می باشد و همچنین نیروی محرکه خود جهت چرخش کمپرسور را از گاز تامین می کند و انرژی برق به صورت محدود و فقط برای سیستم های کنترولی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین این نوع چیلر امکان تبدیل شدن به یک نوع کولر گازی مرکزی را دارا می باشد و توانای اتصال به 20 تا 30عدد یونیت داخلی کولر گازی را برای تامین سرمایش ساختمان های اداری و مسکونی را دارا می باشد.
چیلر های گازی تراکمی امکان تامین سرمایش و گرمایش را به صورت اتوماتیک داشه و با راندمان بالا هم امکان سرمایش محیطی و هم امکان گرمایش محیطی را به وجود می آورند نصب و راه اندازی انها نیز بسیار مناسب می باشد .
چیلر های تراکمی چه نوع گازی و چه نوع برقی با کمپرسور های سمی هرماتیک امکان اتصال به PLC و یا به هواساز و کوئل و یا به انواع دستگاه های صنعتی و آیس بانک را دارا می باشند.
ب)کولر گازی صنعتی برای تامین سرمایش محیطی سالن های کوچک صنعتی و یا سالن های کشت و پرورش قارچ در ابعاد و اندازه های کوچک فراهم می آورید  ، کولر های گازی صنعتی که معمولا در قدرت های 6 تا 8 تن (72000 تا 96000بی تی یو ) و با کمپرسور های دانفوس فرانسه تولید می گرند به صورت هم رفتی و دقیقا همانند کولر های گازی معمولی  ولی با قدرت بیشتر باعث تولید برودت می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سیستم های برودتی برروی گزینه های زیر کلیک کنید و یا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید. 

 

محصولات

  • چیلر برقی

    چیلر تراکمی مرحله ای از نوع برقی با کمپرسور های المانی

    شرکت اندیشه سبز منتاژ کننده انواع چیلر مرحله ای با کمپرسور های آلمانی و امریکای نیز می باشد .
    این قسمت از سایت هنوز تکمیل نشده است برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.


ادامه مطلب

ارسال توسط گروه فنی مهندسی اندیشه سبز گروه فنی مهندسی اندیشه سبز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی