تبلیغات
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی - انواع سنسور دیجیتالی کنترول رطوبت، حرارت، CO2 و آمونیاک
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی
کیفیت دستگاه اولویت اول اندیشه سبز است

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 20 اسفند 1390

 

سنسور های دیجیتالی کنترول دما و کنترول رطوبت و سنسور گاز های co2 و آمونیاککنترول دقیق میزان رطوبت ودما به وسیله علم دیجیتال ازجمله تکنولوژی های مهم و قابل اهمیت می باشد که در بسیارای از  صنایع(کشاورزی و غیر کشاورزی) کاربرد فراوان دارند . از سوی دیگر کنترول دقیق میزان رطوبت و دما در ساخت بسیاری از دستگاه های دیگر و در صنایع ماشین سازی نیز به وفور استفاده می شود امروزه کنترول رطوبت وحرارت محیطی در مکان های مختلف با استفاده از سنسور های هوشمند دیجیتال صورت می پذیرد ، این سنسور ها علاوه بر نشان دادن لحظه به لحظه میزان دما و رطوبت عمل تنظیم این دو عامل را با کنترول دستگاه های گرماساز و سرماساز و رطوبت ساز انجام می دهند.
در مرتبه بالاتر در بسیاری از محیط های صنعتی و کشاورزی و دامداری و پرورش طیور و بیمارستانی و انبار داری و... بازبینی و مانیتورینگ (دیدن لحظه به لحظه ) غلظت برخی از گازها و البته کنترول میزان این گازها در یک سطح مشخص نیز اهمیت خاص به خود می گیرد به عنوان مثال تشخیص میزان گاز آمونیاک در مرغداری ها و تشخیص غلظت گاز دی اکسیدکربن(co2) در سالن های پرورش قارچ خوراکی و یا در گلخانه و سردخانه اهمیت خاص دارد.
لذا شرکت اندیشه سبز نیز با توجه به توان مضاعف مهندسین شرکت در زمینه طراحی و تولید سیستم های دیجیتالی سالهاست در زمینه تولیدانواع سنسور های کنترول رطوبت و سنسور کنترول دما فعایت می نمایید همچنین این شرکت انواع خاص از سنسور های کنترول هم زمان دما و رطوبت را تولید کرده است . انواع دیگری از سنسور های کنترول دما و رطوبت برای محل های خاص همانند سنسور کنترول دما و رطوبت مخصوص دستگاه جوجه کشی(ماشین جوجه کشی) و سنسور کنترول دما و رطوبت مخصوص انکیباتور و محل های خاص با دقت بالا طراحی و تولید شده است.
از سوی دیگر این شرکت اخیرا موفق به تولید سنسور های کنترول گاز های دی اکسید کربن (co2) برای اولین بار در ایران و همچنین سنسور های کنترول گاز آمونیاک نموده است. هر چند تجربه شرکت در تولید سنسور های گازی نسبت به سنسور های دما ورطوبت کم بوده و این شرکت در زمینه تولید سنسور های کنترول دما –رطوبت به کمال رسیده است ولی هم اکنون نیز سنسور های دی اکسید کربن و آمونیاک ساخت این شرکت در بسیاری از صنایع استفاده می شوند.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سنسور های کنترول دما و رطوبت و سنسور دی اکسید کربن و آمونیاک بر روی گزینه های زیر کلیک کرده و اطلاعات کامل تر را همراه تصاویر کامل دستگاه را ملاحظه نمایید.

ارسال توسط گروه فنی مهندسی اندیشه سبز گروه فنی مهندسی اندیشه سبز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی