تبلیغات
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی - دستگاه های تصفیه آب ROو سیستم های تصفیه هوا
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی
کیفیت دستگاه اولویت اول اندیشه سبز است

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 20 اسفند 1390

 

دستگاه تصفیه هوا به روش فیلتنر نانو تولید شرکت اندیشه سبز

امروزه دستگاه های متفاوتی برای تصفیه آب و هوا تولید و ارائه می گردند .
تصفیه آب آشامیدنی و تولید اب شرب عاری از هر نوع آلودگی و تولید آب سالم و همچنین تصفیه هوا که استشمام می کنیم یکی از حیاطی ترین مسائلی است که باید به آن توجه کافی گردد.
دستگاه تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس و به اصطلاح دستگاه تصفیه آب RO از جمله تولیدات ماشین سازی برادران اسکندری در زمینه تصفیه آب ، ودستگاه های تصفیه هوا و کاهش گرد و غبار با استفاه از فیلتر های تولید شده با تکنولوژی نانو از جمله تولیدات این شرکت در زمینه تصفیه آب و هوا می باشد.
همچنین انواع جدید دستگاه های تصفیه هوا که با تکنولوژی تولید ازن و تولید یون منفی کار می کنند هرچند هنوز به جرگه تولیدات این شرکت اضافه نشده اند ولی با این وجود یک نوع از بهترین مارک های وارداتی آن توسط این شرکت ارائه می گردد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تصفیه آب صنعتی (تصفیه آب و تولید آب شرب به روش اسمز معکوس ) و یا تصفیه هوا با فناوری فیلتر نانو و تولید یون منفی بر روی گزینه های زیر کلیک کنید.

محصولات

 • تصفیه آبRO

  دستگاه تصفیه آی به روش اسمز معکوس RO

  دستگاه اسمز معكوس
  این دستگاه در دو نوع صنعتی و خانگی جهت تهیه آب آشامیدنی از آبهای شور و آبهای بدون املاح معدنی تا 99% (كلسیم ، منیزیم ، كلر ، پتاسیم ، ...

  ادامه مطلب »

 • تصفیه هوا با فیلتر نانو

  دستگاه تصفیه هوا به روش فیلتر نانو ساخت شرکت اندیشه سبز

  عکس مقابل یکی از دستگاه های تصفیه هوا و کاهش گرد و غبار با روش استفاده از فیلتر های نانو تکنولوژی را نشان می دهد که در ماشین سازی اسکندری تولید ومنتاژ شده است.

  این بخش از ...

  ادامه مطلب »


ادامه مطلب

ارسال توسط گروه فنی مهندسی اندیشه سبز گروه فنی مهندسی اندیشه سبز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی