تبلیغات
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی - انواع کارخانه یخ و دستگاه تولید یخ قالبی (یخ ساز قالبی)
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی
کیفیت دستگاه اولویت اول اندیشه سبز است

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 20 اسفند 1390


یخساز - یخساز رستورانی

 تصاویر بیشتر

یکی از مهمترین و البته پر فروش ترین ماشین آلات ساخت شرکت اندیشه سبز دستگاه های یخ ساز براین و یا همان  کارخانه یخ  می باشد ،این شرکت به عنوان یکی از پرکارترین تولید کننده گان  کارخانه یخ  براین (کارخانه یخ  قابل حمل و نقل)در سطح کشور مطرح بوده است و برای بسیاری از نقاط کشور کارخانه یخ و دستگاه یخساز قالبی  تولید نموده است.

کارخانه یخ و یخ ساز قالبی در ظرفیت ها و سیستم های مختلف و برای کاربری های متفاوت طراحی و تولید می گردد.

بازار هدف و مصرف کننده گان عمده کارخانه یخ – و دستگاه یخ ساز قالبی (قابل حمل و نقل):

ازجمله مصرف کننده گان عمده  کارخانه یخ تولید کننده گان یخ می باشند ، این افراد یخ را به منظور فروش برای مصارف خوراکی و یا صنعتی تولید و به بازار عرضه می کنند.

 از دیگر موارد مصرف کارخانه یخ  یا همان یخساز قالبی  شرکت های ساختمانی یا شرکت های پیمانکار که از یخ برای بتن ریزی در فصل تابستان و کاهش دمای بتن استفاده می کنند می باشد، یخ ساز قالبی براین به علت ویژگی های که دارد خصوصا به علت حمل و نقل راحت بسیار مورد توجه این نوع شرکت ها می باشد.

از مصرف کننده گان دیگر کارخانه یخ و یخ ساز قالبی انواع کشتارگاه دام بزرگ و کوچک وکشتارگاه مرغ(طیور) و یا انواع پرورش ماهی می باشد ، که برای کاهش دمای بدن لاشه استفاده می شود ، این نوع یخساز قالبی به علت داشتن حجم کوچک برای کشتارگاه بسیار ایده آل می باشد.

کارخانه های پلاستیک سازی و ریخته گری فولاد و بسیاری دیگر از صنایع نیز مصرف کننده این دستگاه می باشند.

 کارگاه ها و کارخانه های که هر روز مقدار مشخصی یخ برای مصرف تهیه می کنند نیز از جمله مصرف کننده گان این دستگاه می باشند ، دستگاه های یخ ساز با ظرفیت پایین برای این نوع استفاده ها مناسب می باشد.


 برخی از ویژگی های کارخانه یخ و یخ ساز های قالبی ساخت ماشین سازی برادران اسکندری :

این نوع از کارخانه یخ سازی دارای راندمان مصرف بسیار بالا و در نتیجه دارای مصرف پایین تر برق نسبت به نمونه های قدیمی کارخانه های یخ می باشد.

حجم فضای که این کارخانه های یخ پیش رفته اشغال می کنند نسبت به نمونه های قدیمی بسیار کم تر می باشد. و فضای کوچکتری نیاز دارد.

.در کارخانه های یخ سازی جدید سطح بهداشت بسیار بالا تر از انواع قدیمی می باشد که از لحاظ بهداشتی وضع بسیار نامناسبی داشتند.

این نوع کارخانه یخ کاملا بر روی یک شاسی سوار بوده و به راحتی قابل حمل و نقل به هر مکانی می باشد.

 این نوع از کارخانه یخ به هیچ وجه نیازی به سوله بزرگ و مخصوص ، یا استخر نداشته و در هر محلی به راحتی قابل استفاده می باشد.

 این سیستم یخ سازی به هیچ وجه نیاز به پرسنل ماهر نداشته و به میزان کارگر و اپراتور کمتری نیاز دارد.

این نوع کارخانه یخ کاملا آماده استفاده بوده و به هیچ وجه نیازی به نصب و آماده سازی ندارد و به صورت آماده استفاده ساخته می شود و فقط نیاز به اتصال به جریان برق دارد.

مشخصات فنی دستگاه های یخساز قالبی و صنعتی – کارخانه های یخ ساخت شرکت اندیشه سبز:

موتور(کمپرسور)این نوع کارخانه یخ از نوع dwm و یا بیدزر ساخت ایالات متحده امریکا و یا جمهوری فدرال آلمان انتخاب می شود. ویژگی بارز این نوع موتور عمر بسیار بالا و قابل تعمیر بودن آن می باشد این نوع موتور همانند موتور خودرو کاملا قابل تعمیر می باشد.

 قطعات الکتریکی و الکترو نیکی این نوع کارخانه یخ فقط از( مارک تله مکانیک) ساخت کشور فرانسه انتخاب می گردد.که گرانترین و البته بهترین مارک قطعات الکتریکی می باشد.

شیر آلات و سیستم های سرمایشی دستگاه تماما از نوع دانفوس آلمان مورد استفاده قرار می گیرد.


ورق آلات مورد استفاده در دستگاه از ورق های روسی که یک کشور صاحب سبک در تولید انواع ورق و آهن آلات می باشد استفاده می شود.


جهت کاهش میزان مصرف انرژی و جلوگیری از پرت انرژی از عایق های پلی مری و عایق های فوم تزریقی و عایق یونولیت به صورت هم زمان در ایزولاسیون دستگاه استفاده می گردد.


دستگاه های یخساز قالبی (کارخانه یخ)در ظرفیت های مختلف و از ظرفیت 12 تا 2000قالب یخ در شبانه روز تولید و به بازار برای مصارف مختلف ارائه می شود .


این نوع یخ ساز صنعتی برای اینکه هم برای تولید کننده گان یخ و هم برای مصرف کننده گان یخ توجیه فنی و اقتصادی داشته باشد در سه سایز بزرگ و کوچک و متوسط تولید و فروش می شود، شرکت اندیشه سبز تولید کننده انواع یخ ساز حبه ای و یخ ساز رستورانی و یخ ساز پولکی و برف ساز نیز می باشد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اول سایت مراجعه نمایید.


شما می توانید برای دریافت لیست قیمت و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارخانه یخ و  یخ ساز قالبی با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایی
د.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین دستگاه های یخ ساز و کارخانه های یخ ساخته شده در شرکت اندیشه سبز در سه ماهه اول سال 1390 تماس بگیرید


چ.دفتر فروش

044.32246271.32246272

044.32246156.32246157


فروشگاه مرکزی

044.32341796.32346612

044.32379188


دفتر فروش تهران

021.66916215.66916216


کارشناسان فروش :

توحید قصابی:09144473924

رسول علیزاده:09144485590

رامین نادری:09125547229

رضا اسکندری:09143403463

رسول محمودی:09143883380

اشکان حیدری:09144483188

علی حنیفه:09143889129ارسال توسط گروه فنی مهندسی اندیشه سبز گروه فنی مهندسی اندیشه سبز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی