تبلیغات
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی - دماى واقعى دستگاه جوجه کشى
اندیشه سبز تولیدکننده سیستم های گرمایشی ، دیجیتالی ،رطوبتی و سرمایشی ، تجهیزات مرغداری و گلخانه و مواد سالن پرورش قارچ خوراکی
کیفیت دستگاه اولویت اول اندیشه سبز است

بهترین روش برای پی بردن به دمای واقعی دستگاه استفاده از Checkup می باشد .

علت این که اغلب افراد در امر جوجه کشی موفق نیستند, این است که نتوانسته اند از دمای واقعی درون دستگاه اطلاع پیدا کنند و یکی از دلایل این موضوع دقت پایین دما سنج های موجود در بازار است.

توجه داشته باشید از دکمه پلاستیکی روی فن به سرعت هوای بیرون به داخل دستگاه کشیده میشود تا عملیات تهویه انجام شود , لذا چنانچه دستگاه در محیط خیلی سرد یا گرم قرار گیرد تعادل دمای داخل دستگاه به هم خورده و برای تنظیم دستگاه با مشکل مواجه می شوید.

-          نزدیک شدن سیم سنسور Checkup به المنت یا موتور گیربکس چرخاننده تخم‌مرغ‌ها (به دلیل گرم بودن) سبب اختلال در کار Checkup شده و درجه حرارت نمایش داده شده، صحیح نخواهد بود.

-          ضعیف شدن باتری Checkup سبب اختلال در نمایش اعداد می‌گردد.

-          Checkup را فقط زمانی روشن کنید که می‌خواهید دما را بررسی نمایید.

-          هنگام روشن شدن Checkup ابتدا به مدت چند لحظه دمای قبلی دستگاه نمایش داده می‌شود و سپس دمای فعلی .

 

 

توجه داشته باشید برای اولین مرتبه Checkup بلافاصله دمای پوسته را نشان نمی‌دهد، بلکه چند ساعت زمان لازم است تا سنسور و پوسته هم دما شوند. اختلاف یک تا یک و نیم درجه بین دماسنج داخلی دستگاه و Checkup طبیعی است، زیاد به این موضوع حساس نباشید.

چنانچه اختلاف دمای بین دماسنج ثابت دستگاه با Checkup چند درجه باشد، دماسنج الکلی معیوب است. در این شرایط با کارشناس مربوطه تماس بگیرید.

 

تذکر : در صورتی که مبتدی هستید و تجربه کافی برای کار با این دستگاه را ندارید ،‌توصیه می شود برای اولین مرتبه از تخم پرندگان زینتی و گران قیمت استفاده ننمائید ،‌با چند تخم مرغ ارزان قیمت عملیات جوجه کشی را انجام دهید تا تجربه های لازم را کسب نمائید .

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنیدنیشخند

 


آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی